Blueground Battery Park City Rooftop Nr Hudson River Nyc-586

  • 74 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Blueground Battery Park City Rooftop Nr Hudson River Nyc-586 Νέα Υόρκη βρίσκεται 20 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Bartow και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Κεντρικός Grand, ο οποίος είναι σε απόσταση 6 χλμ. Για δραστήριους επισκέπτες αυτό το διαμέρισμα διαθέτει παγοδρόμιο στις εγκαταστάσεις.

Στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματά τους.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Rockefeller. Το High Line απέχει σχεδόν 3 χλμ. από το διαμέρισμα Blueground Battery Park City Rooftop Nr Hudson River Nyc-586, ενώ η στάση λεωφορείων Harrison Street & West Street βρίσκεται 350 μέτρα από το κατάλυμα. Επίσης το Μουσείο Εβραϊκής Κληρονομιάς βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Ο σταθμός του μετρό Franklin Street βρίσκεται σε απόσταση 750 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Blueground Battery Park City Rooftop Nr Hudson River Nyc-586 Νέα Υόρκη
Tribeca Park
Τιμή μόνο για κινητά

Tribeca Park

19 μ από το κατάλυμα
1600Ft Tribeca Townhouse - Luxury & Spacious
Τιμή μόνο για κινητά

1600Ft Tribeca Townhouse - Luxury & Spacious

464 μ από το κατάλυμα
USD 2300 USD 2070
ανά νύχτα
Xl Prime Tribeca Furnished Loft, June To Aug 90 Days Stay Required
Τιμή μόνο για κινητά

Xl Prime Tribeca Furnished Loft, June To Aug 90 Days Stay Required

486 μ από το κατάλυμα
USD 567 USD 510
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Νέα Υόρκη Λα Γκουάρντια Αεροδρόμιο
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    World Trade Center Station
    800 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Δραστηριότητες

    • Κέντρο γυμναστικής

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Επιχειρηματικές παροχές

    • Επαγγελματικό κέντρο

    Παροχές για παιδιά

    • Παιδική χαρά

    Αναψυχή

    • Παροχές BBQ
    • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 22:00
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Blueground Battery Park City Rooftop Nr Hudson River Nyc-586;
      Το διαμέρισμα Blueground Battery Park City Rooftop Nr Hudson River Nyc-586 βρίσκεται κοντά σε Πάρκο Rockefeller.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Blueground Battery Park City Rooftop Nr Hudson River Nyc-586;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Blueground Battery Park City Rooftop Nr Hudson River Nyc-586 περιλαμβάνουν Γέφυρα του Μπρούκλιν, Μνημείο 11ης Σεπτεμβρίου καθώς και Κέντρο Ροκφέλερ.
    • Στο το διαμέρισμα Blueground Battery Park City Rooftop Nr Hudson River Nyc-586 προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Blueground Battery Park City Rooftop Nr Hudson River Nyc-586 περιλαμβάνουν City Vineyard και Laughing Coffee & Tea και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • Διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Διαμέρισμα έχει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 74 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Νέα Υόρκη Λα Γκουάρντια Αεροδρόμιο
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    World Trade Center Station
    800 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Blueground Battery Park City Rooftop Nr Hudson River Nyc-586 Νέα Υόρκη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο